خانه / ماشین اسباب بازی / مشخصات و لیست قیمت ماکت ماشین اسباب بازی هامر

مشخصات و لیست قیمت ماکت ماشین اسباب بازی هامر

ماشین اسباب بازی هامر با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از پارامتر های مهم خرید این مدل از ماشین اسباب بازی است. از آنجا که قیمت سایر ماشین های بازی افزایش یافته است استفاده از ماکت ماشین یکی از مناسب ترین گزینه ها برای سرگرم کردن کودکان می باشد. در ادامه این مقاله به مشخصات و قیمت ماکت ماشین بازی می پردازیم.

ماشین اسباب بازی هامر

مشخصات ماکت ماشین اسباب بازی

ماکت ماشین اسباب بازی که نمونه ی سایز کوچک ماشین واقعی است که در جنس فلزی یا پلاستکی می باشد. ماکت های فلزی اسباب بازی از کار های کلکسیونی و بسیار جذاب هستند. این نمونه از ماشین ها از کیفیت بسیار بالایی برخودار هستند. ماکت ماشین اسباب بازی دارای تنوع بسیار زیادی است که به خوبی می توان به صورت تک و عمده از فروشگاه ها و مراکز عرضه کننده ماشین اسباب بازی خریداری نمود. از آنجا که ماکت ماشین اسباب بازی دارای تنوع بسیار بالایی است هر کدام از ماشین های اسباب بازی دارای مشخصات خاص به خود است.

ماشین اسباب بازی هامر

ماشین اسباب بازی هامر

یکی از برند های خاص و زیبای ماشین واقعی ماشین اسباب بازی هامر می باشد. نمونه ی فلزی این ماشین اسباب بازی توانسته جایگاه بالایی را در میان سایر نمونه های پیدا کند. این ماشین یکی از بزرگ ترین ماشین های شرکت جنرال موتوراست. ماشین اسباب بازی هامر که دارای نمونه های ماکتی و یا کنترلی است دارای مشخصات خاص به خود می باشد که مشخصات هر دو اینجا ذکر می شود:

  • فلزی یا پلاستیک با کیفیت
  • کنترلی یا بدون کنترل
  • مناسب برای کودکان ۶ سال به بالا
  • درب بازشو
  • طراحی شده همانند نمونه واقعی
  • با دوام و بااستحکام
  • قابلیت هدایت به تمام جهات

ماشین اسباب بازی هامر

قیمت ماکت ماشین اسباب بازی

قیمت ماکت ماشین اسباب بازی با توجه به نوع برند و شرکت سازنده ی آن متفاوت است. می توان بهترین و باکیفیت نوع ماکت ماشین اسباب بازی را با توجه به مشخصات و شرکت سازنده ی آن خریداری نمود. اصولا نمونه های باکیفیت و قیمت بالا توسط کلکسیون دار ها خریداری می شود چرا که وجود آن ها می تواند زیبایی خاصی به مجموعه ی آن ها دهد. جهت خرید زیباترین و مرغوبت ترین ماکت ماشین اسباب بازی با مشاورین فروش این مرکز در ارتباط باشید.

ماشین اسباب بازی هامر

منبع : مشخصات و لیست قیمت ماکت ماشین اسباب بازی هامر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی سیناراد
مدیر فروش: سعیده شهریاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120786147
آدرس کانال: sharzhisinarad@
پست الکترونیکی: [email protected]

مطلب پیشنهادی

ماشین اسباب بازی هولی تویز

مشخصات کامل و ارزان ترین قیمت ماشین اسباب بازی هولی تویز از نمایندگی

مشخصات کامل و ارزان ترین قیمت ماشین اسباب بازی هولی تویز از نمایندگی باعث شده …

کانال تلگرام